DEPARTMANLAR

PROJE VE SATIŞ

Uzman genç ve dinamik mühendis ekibimizle teknolojiyi yakından takip ederek proje ve sistem çözümlerinde müşterilerimize doğru, hızlı ve ekonomik çözüm önerileri sunmaktayız.

TASARIM VE İMALAT

Hidrolik Güç Ünitesi, Hidrolik Blok, Standart ve Özel Hidrolik Silindirlerin tasarımı, üç boyutlu katı modelleme programları ile yapılmaktadır. Deneyimli imalat grubumuz ile tüm tasarımlarımız yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. İmal edilen istemlerin montajı ve devreye alınması yine deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İTHALAT VE İHRACAT

Projelerimiz ve müşteri özel ihtiyaçları doğrultusunda ürün temini, hizmet alımı/satımı, alanında profesyonel ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

STOK VE SEVKİYAT

Stoklarımızda yer alan hidrolik, pnömatik ve bağlantı elemanları ile müşteri ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır.

MONTAJ VE SERVİS

Boru Tesisat Montaj İşçiliği, Pickling Hizmetleri, Flushing Hizmetleri, Filtrasyon Hizmeti, Yağ Temizlik Analizleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

EĞİTİM

HPS, müşterilerimizin hidrolik konusundaki gelişimine destek vermek amacıyla firmalara yönelik Genel Hidrolik Eğitim Seminerleri düzenlemektedir.
TOP